خانه / دانش و فناوری / رویای ارسال پیامک با خط ثابت برآورده شد

رویای ارسال پیامک با خط ثابت برآورده شد

از این پس ساکنان استان تهران میتوانند با خط ثابت تلفن خانگی روزانه ۱۰۰ پیامک ارسال نمایند. با عضو شدن درسایت آسانک و پر کردن اطلاعات شخصی در این می توانید روزانه ۱۰۰ پیامک ارسال نمایید.این پنل ها با پیش شماره های ۱۰۰۰ و ۲۰۰۰ و ۳۰۰۰ و سپس شماره ثابت برای مقصد پیامک ارسال می کند.هزینه هر پیامک ده تومان بوده و هزینه اولیه نیز ندارد.فقط کافیست کارت ملی و فرم عضویت را پس از پر کردن برای این سایت اسکن کرده و ارسال نمایید

از همین الان اقدام نمایید.

 

http://panel.asanak.ir/public/user/signup

سرویس ثبت نام
چکیده:

شرکت مخابرات استان تهران جدیداً سرویسی را فعال نموده است که به واسطه آن سرویس، مشترکین می‌توانند با شماره‌تلفن ثابت خود و از طریق اینترنت، به مشترکین تلفن همراه و یا تلفن ثابت پیامک ارسال کنند. بنابراین شماره‌ فرستنده‌ پیامک، همان شماره‌ تلفن ثابت شما بوده و حتی مشتریان شما نیز می‌توانند به شماره‌ تلفن ثابت شما پیامک ارسال کنند و شما پیامک‌ها را از طریق اینترنت و در هر ساعت از شبانه روز، با استفاده از پنلی که آسانک به صورت رایگان در اختیار شما قرار می ­دهد، مشاهده نمائید.
سرویس فوق العاده ی آسانک

استفاده از این سرویس جدید مخابرات، باعث خواهد شد که پیامک‌هایی که شما برای اطلاع‌رسانی، تبلیغات و تعامل با مشتریان خود ارسال می‌کنید به جای ارسال با پیش شماره‌ی ۱۰۰۰ یا ۲۰۰۰ و یا ۳۰۰۰، با شماره‌ تلفن ثابت شما و پیش شماره ۰۲۱ ارسال شود. بنابراین گیرنده‌ی پیامک می تواند به راحتی شما را شناسایی کرده و بلافاصله با شما تماس بگیرد و یا برای شما پیامک ارسال کند. به بیان دیگر، به واسطه این سرویس، شماره تلفن تماس شما، قابلیت تبدیل شدن به شناسه پیامکی برای ارسال و دریافت پیامک را خواهد داشت.

 

پرداخت آسانک
گروه آسانک به پشتوانه تجربه و توان فنی بالا، نیروی مجرب و متخصص در حوزه تولید نرم سیستم­ها و نرم افزارهای مخابراتی و بهره گیری از زیر ساخت­های فنی، فصل نوینی را در ارائه سرویس­های ارزش افزوده آغاز نموده است و در گام نخست، از جانب مخابرات تهران، به عنوان مجری ارائه این سرویس به متقاضیان در نظر گرفته شده است.
آسانک

مزایای سرویس پیامک اینترنتی تلفن ثابت

۱- سرویس پیامک اینترنتی تلفن ثابت کاملا تحت وب بوده در زمان استفاده هیچ ارتباطی به خط تلفن ثابت نداشته و آن را اشغال نمی نماید.

۲- .سرویس پیامک اینترنتی این امکان را به شما می­ دهد تا بدون نیاز به گوشی تلفن ثابت مخصوص و تنها با در اختیار داشتن اینترنت، پیامک ارسال و یا دریافت نموده و به صورت لحظه ای وضعیت پیامکهای ارسالی و یا دریافتی را پیگیری نمائید.

۳- به محض ارسال پیامک روی تلفن همراه مخاطب با شماره ارسالی که عینا مطابق با شماره تلفن ثابت است، امکان قابلیت برقراری مستقیم تماس (call) و یا پاسخ­دهی مستقیم (reply) پیامکی به همان شماره، برای دریافت کننده پیامک وی وجود دارد.

۴- از آنجاییکه شماره تلفن ثابت به عنوان شناسه پیامکی به کار می رود، دیگر نیازی به تایپ شماره تماس در انتهای متن پیامک نیست و این امر موجب استفاده بهینه از فضای متن با توجه به محدودیت در تعداد کارآکتر هر واحد پیامک میشود.

۵- برندسازی

۶- مشتری مداری و استمرار ارتباط با مشتریان از طریق ارسال پیامکهای دوره ­ای با شماره تلفن ثابت

۷- دریافت نظرات، انتقادات و پیشنهادات از طریق دریافت پیامک روی شماره تلفن ثابت در هر ساعت از شبانه روز

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *